MENU
VUCH KIDS

Podzim se blíží aneb jak obléknout miminko do chladnějšího počasí

20.09.2019 REDAKCE
Autor článku

Nastal čas, kdy se musíme rozloučit s prosluněným létem a přivítat chladnější pestrobarevný podzim. Přemýšlíte nad tím, jak obléknout své nejmenší do chladných podzimních dnů tak, aby byli dostatečně v teple a cítili se maximálně pohodlně? Přečtěte si naše tipy a poznejte kvalitní oblečení VUCH kids.

Seznamte se s produkty VUCH kids

Že na českou značku VUCH nedáte dopustit? A věděli jste, že nově představila „své dítě“ v podobě VUCH kids? V nabídce určené pro děti a pro jejich maminky najdete silikonové korálky, peněženky, doplňky a oblečení, které je krásné na pohled a příjemné na dotek.

Zásady, jak obléknout miminko na podzim

Ani moc, ani málo, jednoduše tak akorát, aby miminku nebyla ani zima ani příliš velké horko. Jak tohoto ideálního stavu docílit? Říká se, že dítě potřebuje o jednu vrstvu více než dospělí, toto pravidlo však neplatí zcela vždy, vzhledem k tomu, že je každé dítě jiné. Receptem, jak poznat, že se děťátko cítí v oblečení dobře, je sáhnout na jeho zátylek. Pokud je zátylek horký a vlhký, měli byste jednu vrstvu ubrat, pokud je studený, je vhodné jednu vrstvu přidat.

Jak vrstvit?

První vrstvu by mělo tvořit body s dlouhým rukávem a dupačky nebo punčochy, druhá vrstva by se měla skládat z kalhot a svetru nebo mikiny. A třetí vrstva? Patří bundě, kabátu nebo overalu.

 

Kojenecké kalhoty Vest jsou nesmírně pohodlné, a navíc se na ně nebudete moci vynadívat. Kalhoty z české dílny, jejíž lem netlačí na bříšku, si zamilujete vy i vaše dítko. A ještě dokonalejší jsou ve spojení s čepicí a nákrčníkem se stejným vzorem.

Mějte pod čepicí, nezapomeňte na pokrývku hlavy

Na podzim musí mít miminko na hlavě vždy čepici, vzhledem k tomu, že přes hlavu uniká až 70 % tepla. Čepice zároveň chrání uši před větrem. Dobré je také chránit krk nákrčníkem.

Máte podzim spojený s barvami, zejména pak s oranžovou? Pak sáhněte po veselé oranžové dětské bavlněné čepici ZOO s motivem zvířátek. Tato čepice bude vašim nejmenším nesmírně slušet a navíc je samozřejmě dokonale zahřeje. Na stránkách VUCH kids je k dostání také nákrčník se stejným motivem.

Do kočárku deku, do nosiče rukavičky

V kočárku by mělo být dítě dobře zakryté dekou nebo peřinkou, v případě, že děťátko nosíte v nosiči, musí mít vždy nohy chráněné ponožkami a botičkami a ruce rukavičkami.

Jak na podzim oblékáte své nejmenší vy? Podělte se s námi do komentářů a inspirujte ostatní maminky.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Vymaluj si svého Vušáčka! Vymaluj si svého Vušáčka!
Představení Vuch Kids Představení Vuch Kids
Příběh Vušáčků Příběh Vušáčků