+420 604 474 451

VUCH KIDS

4 tipy pro výběr správných silikonových kojících korálků!

03.08.2019 ADMIN HLAVNÍ
Autor článku

4 tipy pro výběr správných silikonových kojících korálků!

Silikonové kojící korále se staly nepostradatelným pomocníkem maminek i jejich miminek, ale také stylovým módním doplňkem. Dítě se zabaví díky různorodosti korálků a zároveň maminku ozdobí stylový náhrdelník. Jak si vybrat ten pravý? Přinášíme ti několik tipů, které by sis měla přečíst před nákupem prvních kojících korálů!

 

Tip:Kojící korále Tossa

Zdravotně nezávadný materiál

Nejdůležitější je zdraví miminka! Silikonové kojící korále proto vybírej vždy s ohledem na nejvyšší kvalitu použitých materiálů a jejich zdravotní nezávadnost.

Chemicky neošetřené dřevo je dalším vhodným materiálem pro kojící korále nebo dětská kousátka. Dřevěné komponenty jsou pro kojence příjemné na dotek i skousnutí.

Odlišná velikost a zajímavé tvary

Na velikosti opravdu záleží! Vybírej vždy kojící korále podle různorodosti korálků. Různé velikosti a struktura korálků podněcují ke zkoumání a procvičování jemné motoriky miminek. Dámy mají navíc díky kojícím korálům originální módní doplněk!

Hravé barvy

Dítko bude mít určitě radost z veselých barevných korálků na kojícím náhrdelníku a s chutí se do nich zakousne! V neposlední řadě můžeš svůj outfit snadno doplnit o doplněk v pestrých nebo jemných odstínech.

Snadná údržba

Potravinářský silikon je nejvhodnější materiál pro dětská kousátka i kojící korále. Silikon je určený ke každodennímu použití, je vhodný pro alergiky a jeho údržba je velice snadná.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Podzim se blíží aneb jak obléknout miminko do chladnějšího počasí Podzim se blíží aneb jak obléknout miminko do chladnějšího počasí
Vymaluj si svého Vušáčka! Vymaluj si svého Vušáčka!
Představení Vuch Kids Představení Vuch Kids
Příběh Vušáčků Příběh Vušáčků