+420 604 474 451

VUCH KIDS

Představení Vuch Kids

04.09.2019 KRISTÝNA HROMÁDKOVÁ
Autor článku

Myslíme i na ty nejmenší, představujeme Vuch Kids

Za každým velkým projektem stojí jedna malá, ta první myšlenka. My jsme se před nedávnem rozhodli, že se o kousek našeho úspěchu podělíme s těmi nejpotřebnějšími a věnovali jsme 50 Kč z každé tvojí objednávky organizaci Život dětem. Jednorázová akce nám ale nestačila, tak jsme šli ještě dál. Seznamte se s dětskou kolekcí Vuch Kids…

Pro nejmenší jen to nejlepší

Na první dobrou jsme věděli, že pro děti chceme jen to nejlepší, co budeme moct nabídnout. Takže jasnou volbou byla ryze česká výroba, která je zárukou kvality. Co se materiálu týče, dětem nejlépe svědčí bavlna. Zvolili jsme tedy 95% bavlnu s 5% příměsí elastanu. Díky této kombinaci jsou všechny kousky příjemné na dotek, skvěle se udržují a drží tvar. Dětem se nosí opravdu skvěle. A o tom, jak jim sluší snad nemusíme ani mluvit.

 

A bude toho více

Na začátek jsme připravili základní nabídku pro miminka – kalhoty, čepice a nákrčníky jak pro holky, tak i kluky. Nabídku budeme postupně rozšiřovat jak o další barevné a vzorové kombinace, tak o další kousky. Napadá vás něco, co by v naší nabídce nemělo chybět? Pak k nám napište, za každou vaši připomínku nebo nápad budeme moc rádi.

Jak Vuch Kids pomáhá?

Rozhodli jsme se značku Vuch propojit s organizací Život dětem, která pomáhá nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé České republiky, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí. Z každého nákupu z řady Vuch Kids darujeme 5 % organizaci Život dětem. Můžeme tak společně pomoci nemocným dětem, jejich rodičům i nemocnicím při nákupu speciálního vybavení a spoustě dalšího.

Vuch Kids není jen obyčejné dětské oblečení, jsou to kousky, které spojuje myšlenka pomoci a sounáležitosti. Pomáhejte s námi!

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Podzim se blíží aneb jak obléknout miminko do chladnějšího počasí Podzim se blíží aneb jak obléknout miminko do chladnějšího počasí
Vymaluj si svého Vušáčka! Vymaluj si svého Vušáčka!
Příběh Vušáčků Příběh Vušáčků