+420 604 474 451

VUCH KIDS

Příběh Vušáčků

04.08.2019 ADMIN HLAVNÍ
Autor článku

Žili, byli, Vušáčci se vušili…

Na první pohled by se mohlo zdát, že Vušáček je hračka jako každá jiná. Ale když se podíváte trochu zblízka, zjistíte, že je to úplně naopak. Značka Vuch.cz hledala svého maskota, nejlepšího přítele, který bude ale trochu víc než jen komickou postavičkou z reklamy…

 

Háčkované přátelství

V každém ručně háčkovaném očku našeho Vušáčka je zapletena síla přátelství a čisté lásky. Taková, jakou dokáží dát bez všech podmínek najevo jen jeho nejbližší kamarádi - děti, miminka, jednoduše naši nejmenší. A stejně jako ony jsme si Vušáčka zamilovali i my.

Jako barvu bude mít ten váš?

Láska a přátelství mají všechny barvy duhy, stejně tak ani Vušáčci nejsou černobílí. Můžete si toho svého zvolit růžové, fialové, modré nebo ve žluté barvě. Na barvě ve výsledku vůbec nezáleží, každý kus je uháčkován s obrovskou pečlivostí z certifikované bavlněné příze a jeho tělíčko je vyplněno dutým vláknem. Aby byl vhodný i pro ty nejmenší, je jeho veselý obličej vytvořený pouze z příze, neobsahuje žádné plastové nebo ostré předměty.

Pořiďte svým malým i větším dětem nového kamaráda na cesty i do pokojíčku a uvidíte, že si Vušáčka zamilujete i vy sami.

Kopírovat odkaz

Doporučené články

Podzim se blíží aneb jak obléknout miminko do chladnějšího počasí Podzim se blíží aneb jak obléknout miminko do chladnějšího počasí
Vymaluj si svého Vušáčka! Vymaluj si svého Vušáčka!
Představení Vuch Kids Představení Vuch Kids